Starszy Konsultant Podatkowy

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Starszego Konsultanta Podatkowego

Zakres obowiązków:

  • Bieżące doradztwo podatkowe dla klientów polskich oraz zagranicznych, w tym samodzielne sporządzanie opinii prawno-podatkowych, przygotowywanie wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych itp.;
  • Samodzielne sporządzanie pism procesowych oraz występowanie w postępowaniach podatkowych przed organami skarbowymi i sądami administracyjnymi;
  • Udział w przeglądach podatkowych oraz w badaniach due diligence dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym;
  • Współprowadzenie projektów w obszarze doradztwa podatkowego, np. przy restrukturyzacjach podmiotów;
  • Sporządzanie i podpisywanie deklaracji podatkowych;
  • Sporządzanie analiz podatkowych, raportów z badań podatkowych, komentarzy do nowelizacji podatkowych i orzecznictwa oraz kalkulacji związanych m.in. z oceną ryzyka podatkowego oraz i innych typów porad podatkowych.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w doradztwie podatkowym;
  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego lub prawniczego;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie mini. B2, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Dokładności i systematyczności w wykonywaniu swoich obowiązków;
  • Umiejętności rozpoznawania problemów i ich rozwiązywania.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość współpracy na UoP lub B2B;
  • Możliwość pracy z międzynarodowymi klientami;
  • Dodatkowe kursy e-learningowe z języka obcego;
  • Rozwój kompetencji zawodowych poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne;
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe;
  • Kartę Multisport lub bony na różnorodne produkty/usługi (platforma kafeteryjna);
  • Dwa dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek oraz Wigilia).
announcement.apply