Księgowa-y / Starsza-y Księgowa-y

Dla naszego klienta, firmy z branży finansowej, aktualnie poszukujemy osoby na stanowiska:

Księgowej / Księgowego

Starszej Księgowej / Starszego Księgowego

Lokalizacja: Warszawa (Metro Daszyńskiego)

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne i kompleksowe prowadzenie ksiąg powierzonych Klientów;
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych;
  • Przygotowywanie i dokonywanie płatności;
  • Rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów;
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków wyników;
  • Obsługa audytów księgowych i podatkowych;
  • Komunikacja z Klientami.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego;
  • Praktycznej znajomości zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT/MSSF);
  • Samodzielności oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Realną możliwość awansu (ścieżki karier);
  • Pracę w oparciu na Umowę o Pracę;
  • Szkolenia;
  • Możliwość udziału w bezpłatnych kursach językowych;
  • Możliwość dofinansowania kursów podnoszących kwalifikacje;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę Multisport;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę w modelu hybrydowym.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację bezpośrednio przez formularz, który znajduje się po kliknięciu w "Aplikuj".

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23483.

announcement.apply