Kierownik Działu Księgowości

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownika Działu Księgowości

Zakres obowiązków:

  • Raportowanie do Managera Księgowości;
  • Nadzór nad kompleksowym prowadzeniem ksiąg;
  • Organizacja pracy w zespole, delegowanie zadań podległym pracownikom;
  • Komunikacja z urzędami;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami i rozpoznawanie ich potrzeb;
  • Ustalanie procedur komunikacji z Klientami;
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia Klientom odpowiedniej jakości usług;
  • Autoryzacja płatności w imieniu Klientów;
  • Wdrażanie nowych pracowników do pracy w Dziale Księgowości;
  • Ocena okresowa podległych pracowników.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Umiejętności budowania relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym;
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego - Finanse i Rachunkowość;
  • Praktyczną znajomość przepisów podatkowych, deklaracji VAT, CIT oraz sprawozdań finansowych;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodną komunikację;
  • Umiejętności kierowania zespołem.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Realną możliwość rozwoju i awansu (ścieżki karier);
  • Pracę w oparciu o Umowę o Pracę;
  • Szkolenia;
  • Możliwość udziału w bezpłatnych kursach językowych;
  • Możliwość dofinansowania kursów podnoszących kwalifikacje;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie karty Multisport;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę w modelu hybrydowym.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację bezpośrednio przez formularz, który znajduje się po kliknięciu w "Aplikuj".

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23483.

announcement.apply